Prohlášení o přístupnosti

Město Otrokovice se zavazuje k zpřístupnění své internetové stránky https://obcan.otrokovice.cz v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací.
Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na https://obcan.otrokovice.cz

Stav souladu

Internetová stránka https://obcan.otrokovice.cz je plně v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací.

Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti

Toto prohlášení bylo vypracováno dne 01.10.2019.
Město Otrokovice provedlo vlastní posouzení.
Prohlášení bylo revidováno dne 01.10.2019.

Zpětná vazba a kontaktní údaje

Stále pracujeme na tom, aby uvedená webová stránka byla bez problémů přístupná všem uživatelům. Pokud narazíte na jakýkoli problém, neváhejte nám to prosím sdělit. Pro sdělení námětů, postřehů či informací o problémech se zobrazováním těchto stránek prosím napište na e-mailovou adresu webmaster@muotrokovice.cz

Postupy pro prosazování práva

Město Otrokovice, nám. 3. května 1340, 765 02 Otrokovice; Identifikátor datové schránky: jfrb7zs, email: epodatelna@muotrokovice.cz

Použité standardy

Stránky byly navrženy tak, aby splňovaly zásady přístupnosti podle metodiky Ministerstva vnitra - Přístupnost internetových stránek a mobilních aplikací, která byla připravena pro účely zákona č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací.

Odkazovaný obsah

Na webu jsou používány odkazy, které směřují na jiné webové stránky na jiných webech, nebo na obecné soubory, které je možné prohlížet nebo stáhnout do počítače.
Na webových stránkách města Otrokovice jsou obecně publikovány soubory v těchto formátech:

Informace z externích zdrojů

Na webových stránkách je publikován obsah, který je čerpán z externích zdrojů. Jedná se o stránky města Otrokovice a případně další stránky.
Obsah na těchto stránkách je závislý na poskytování údajů z externích zdrojů dat. V případě nedostupnosti těchto zdrojů nemusí být na těchto stránkách zobrazen kompletní obsah.

Hardwarové a softwarové nároky

Webové stránky je možné prohlížet na stolním počítači, notebooku nebo mobilním zařízení s připojením k internetu.
Pro prohlížení webových stránek na počítači je ideální některý z nejpoužívanějších webových prohlížečů v nejnovější verzi – Internet Explorer, MS Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome.
Není garantováno korektní zobrazování obsahu na operačním systému Windows XP/Vista a prohlížeči Microsoft Internet Explorer 10 (či starších verzích), neboť tyto softwarové produkty již nejsou podporovány ze strany jejich výrobce.